Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : herbalife shop

          https://youtu.be/Rs8T55NsVto

  CEP :7/24 AÇİK BİLGİ İÇİN (05359523022)SİGARA

   TİKSİNDİRİCİ BİTKİSEL FORMÜl LABORATUAR ANALIZ SONUÇLARI 1- YAĞ %8.17 2- ŞEKER %5.15 3- PROTEIN (F;6.25) %10.11 4- NIŞASTA %13.90 5- ENERJI (KCAL / 100P)%190.17 ÜRÜN ÜRETIM İZNI TARIHI VE NO'SU TARIM VE KÖY İŞLERI BAKANLI' ĞININ 10.09.2004 TARIH G64-0 100-G-0001 SAYILI IZNI ILE ÜRETILMEKTEDIR. ÜRÜN İÇERIĞI; MEYAN KÖKÜ, KARABAŞ, KARANFIL, ŞEKER, ÇÖREKOTU, YULAF, MELISA, AT KESTANESI, POLEN, DEFNE, NANE. İLAÇ DEĞILDIR.%100 DOĞAL BAHARAT KARIŞIMIDIR.
  FAYDALARI: - SIGARA TIKSINDIRICIDIR. - STRESI GIDERIR, SAKINLEŞTIRIR. - KRONIK ÖKSÜRÜĞÜ AZALTIR. - GÖĞSÜ YUMUŞATIR. - BALGAM SÖKTÜRÜR. - DIŞ ETI VE AĞIZ YARALARINA IYI GELIR. - UYKU DÜZENINI SAĞLAR. - VUCÜDA ENERJI VE ZINDELIK VERIR. - ANJIN, BOĞAZ ILTIHABINA IYI GELIR. - AĞIZ KOKUSUNU GIDERIR. SİGARAYI BIRAK HAYATI BIRAKMA!

  Sigarayı bırakmaya karar verdiniz. Tebrikler! Sigarasız ilk gününüz zor olabilir. İşte bıraktığınız günün zorluklarının üstesinden gelmenize ve bırakmayı sürdürme konusunda kararlılığınızı koruyacak beş adım. Bir bırakma planı yapın! Bir planının olması sigarayı bıraktığın ilk günü kolaylaştırır. Bırakma planı odaklı, emin ve kararlı olmanın yollarını içerir. Kendi bırakma planını oluşturabilir yadasenin için uygun bir bırakma programı bulabilirsin. Senin için hangi bırakma yönteminin doğru olduğunu bilmiyorsan farklı bırakma yöntemlerini keşfet. Tek bir bırakma yaklaşımı herkes için uygun değildir. İhtiyaçların konusunda dürüst ol. Eğer planında nikotin yerine koyma tedavisi varsa, kullanmaya sabahtan başla. Sigarayı bıraktığın gün kendini meşgul etmen sigara içmemek için harika bir yoldur. Meşguliyet zihnini sigara içmekten uzak tutar ve dikkatini sigara isteğinden uzaklaştırır. Aşağıdaki etkinliklerden bazılarını deneyebilirsin: Egzersiz yapmak. Yürüyüşe çıkmak. Sakız çiğnemek. Ellerinde bir kalem çevirmek ya da tespih çekmek Bol su içmek. Derin nefes alıp vererek gevşemek. Sinemaya gitmek. Sigara içmeyen arkadaş ve aile fertleriyle zaman geçirmek. En sevdiğiniz restorana yemeğe gitmek. Sigara Tetikleyicilerinden Uzak Dur Tetikleyiciler sigara içme dürtünüzü meydana çıkaran kişiler, şeyler ve durumlardır. Bıraktığın gün bütün tetikleyicilerden uzak durmaya çalış. İşte bazı yaygın sigara tetikleyicilerinden korunmak için bazı öneriler: Sigaralarını, çakmaklarını ve küllüklerini hala atmadıysan atmalısın. Kafeinden uzak dur, gerginliğe yol açar. Onun yerine su içmeyi dene. Sigara içmeyen kişilerle zaman geçir. Sigara içmenin yasak olduğu yerlere git. Yeterince dinlen ve sağlıklı beslen. Yorgunluk sigara içme isteğini tetikler. Rutinlerini değiştirerek sigara içmek ile bağlantı kurduğunuz şeylerden kaçın. 

  ÖNERILER: - SIGARAYI BIRAKTIKTAN SONRA KILO ALMAMAK IÇIN ŞUNLARI YAPABILIRSINIZ; 30-35 GÜN YEMEKLERDEN ÖNCE MEYVE SUYU VE MEVSIMSEL MEYVELERDEN YIYEREK IŞTAHINIZI AZALTABILIR KILONUZU KORUYABILIRSINIZ. PEK ÇOK SIGARA TIRYAKISI, KESINLIKLE YANLIŞ BIR DÜŞÜNCE OLAN BIRAKMAMA SEBEBINI KILO ALMA KORKUSU OLARAK SÖYLERLER. - SIGARAYI BIRAKTIKTAN SONRA VUCÜTTAKI NIKOTINI ATMAK IÇIN ŞUNLARI YAPABILIRSINIZ; NIKOTIN, GENÇ VE SPORCULARDA 5-6 SENE, ORTA YAŞLILARDA 9-10 SENE, YAŞLILARDA, 15-16 SENE SONRA VUCÜTTAN ÇIKAR. AMA 40 GÜN BOYUNCA GÜNDE 1 ADET ORTA BOY KIRMIZI MOR SOĞAN YENILIRSE, 2-3 AY IÇINDE NIKOTIN VUCÜTTAN ÇIKAR(DENENMIŞTIR
   BIRAKMA EVRESINDE İŞE YARAYACAK 9 ÖNERI: 1- SIGARA BIRAKILDIĞINDA ILK GÜNLER ÇOK ÖNEMLIDIR. İLK ON GÜN DÜZENLI GÖRÜŞME VE SONRA 1, 3, 6 VE 12 AYLARDA GÖRÜŞME FAYDALIDIR. 2- GÖRÜŞMELERDE SIGARAYI BIRAKMIŞ KALMA DURUMU, MOTIVASYONUN SÜREKLILIĞI, YENIDEN BAŞLAMA (RELAPS) EĞILIMI DEĞERLENDIRILIR. 3- SIGARAYA YENIDEN BAŞLAMA EĞILIMLERI, SIGARA IÇMENIN BIRAKILDIĞI ILK HAFTALAR IÇINDE OLMAKTADIR. BIRAKAN KIŞI ILK IKI KONTROLÜNE KADAR SIGARA IÇMEMIŞSE BIRAKMIŞ KALMA OLASILIĞI YÜKSEKTIR. 4- ANCAK YENIDEN BAŞLAMALAR BAŞARISIZLIK OLARAK DEĞERLENDIRILMEMELI VE YENIDEN BIRAKMA YÖNÜNDE KIŞI MOTIVE EDILMELIDIR. 5- SIGARAYI AZALTARAK BIRAKANLARIN YENIDEN BAŞLAMA IHTIMALI BIR ANDA KESEREK BIRAKANLARA GÖRE DAHA ÇOKTUR. 6- SIGARA BIRAKILDIĞINDA ILK GÜNLER 3-5 DAKIKA SÜREN SIGARA ISTEĞI DALGALARI SIKLIKLA GELECEKTIR. BU DALGALARIN KIŞININ SIGARA IÇME ALIŞKANLIKLARINA GÖRE, ÖNCEDEN DE FARKEDILEBILECEK ZAMAN VE DURUMLARDA GELMESI, BIRAKMA AÇISINDAN KOLAYLIK SAĞLAR. SIGARANIN ZARARLARINA YOĞUNLAŞARAK VEYA BIR ARKADAŞI ILE SOHBET EDEREK BU DALGAYI ATLATABILIR. 7- AYNI ZAMANDA SIGARAYI BIRAKAN KIŞI IÇIN EL ALIŞKANLIĞININ YERINI ALACAK BAŞKA EL VE AĞIZ ALIŞKANLIKLARI OLUŞTURULUR. İLK GÜNLER SIGARA IÇILEN SOSYAL ORTAMLARDAN UZAK KALARAK 3-5 DAKIKALIK DALGALARIN GELME SIKLIĞININ AZALTILMASINA ÇALIŞILIR. 8- BOL SIVI GIDA VE MEYVE TÜKETILEREK HEMEN AĞIZ ALIŞKANLIKLARI DEĞIŞTIRILIR HEM DE SAĞLIKLI BESLENILEREK KILO ALINMASININ ÖNÜNE GEÇILIR.

  www.hepsigaranti.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

  • {{item.tarihStr}}

   {{item.yorum}}

   {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

   Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

  Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

  Mağazaya Sor

  • {{item.tarihStr}}
   {{item.baslik}}

   {{item.soru}}

   {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
   {{item.cevapTarihStr}}

   {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

   {{item.kobiad}}

  Herbalife Shop

  Diğer Mağaza Ürünleri
  Mağazaya Soru Sor